woolash reviews
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
ostad
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :netware
تاريخ: ۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۱۳:۰۲

پروتز سينه

بزرگ كردن سينه يكي از شايع ترين عمل هاي جراحي زيبايي دربانوان است.
هر سال دهها هزار زن متقاضي اين جراحي زيبايي سينه ميباشند. بسياري از زنان تصور مي كنند كه سينه هايشان بسيار كوچك است و اندازه يا شكلش نامتوازن يا غير جذاب است. بعضي از زنان سينه هايي دارند كه كاملا رشد نكرده است يا بعد از حاملگي يا به دنبال تغيير وزن يا پير شدن به ميزان قابل توجهي اندازه و شكلش را از دست داده و تغيير كرده است.اين جراحي باعث بازگشت اعتماد به نفس در آنها خواهد شد.

 

خانمي كه مي خواهد عمل بزرگ كردن سينه را انجام دهد، حق انتخاب در نوع عمل جراحي را دارد،  به طور مثال:
نوع وجنس، اندازه پروتز، و برش لازم  جهت جاگذاري پروتز سينه.  براي هر انتخاب فوايد و مضراتي وجود دارد، به هر حال به مراجعه كننده اطلاعات لازم داده مي شود و بدين وسيله، اوست كه با مشاوره تصميم مي گيرد، كدام روش برايش بهتر است.

 

كيست هاي تخمدان كيسه هايي هستند كه از مايعات پر شده و درون يا روي تخمدان ها رشد مي كنند. با اينكه اكثر اين كيست ها بي خطر بوده و خود به خود از بين مي روند، اما برخي مي توانند موجب درد و خونريزي هاي شديد قائدگي شوند. درمان كيست تخمدان(رژيم غذايي مناسب و پرهيز از برخي غذاها) در خانه، از راه هاي درماني كيست تخمدان محسوب نمي شود، اما مي تواند بر رشد آنها اثر بگذارد.

 

اتفاقي كه ميخواهد در جراحي باي پس معده بيوفتد شامل دو مرحله است:

 • در مرحله ي اول، معده به دو قسمت تقسيم مي شود كه قسمت بالايي (كيسه) كوچك تر است و حدود ۲۸ گرم غذا را مي تواند در خود جاي دهد.
 • در مرحله ي دوم، قسمتي از روده ي كوچك به سوراخ كوچكي در كيسه متصل مي شود. غذايي كه خورده مي شود، از كيسه به روده ي كوچك رفته و بنابراين، بدن كالري كمتري جذب مي كند.

همچنين در انجام جراحي لاغري ميتوانيد از روش عمل اسليو معده هم استفاده كنيد كه آن هم روش هاي خودش را دارد

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :netware
تاريخ: ۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۱۲:۴۳

وقتي از خانه هوشمند حرف مي زنيم منظورمان ابزار يا ربات هاي كاملا جديد و فوق پيشرفته نيست.(البته اگر شما بخواهيد اينطور هم مي شود).

گاهي هوشمند كردن خانه فقط به معني عوض كردن ابزار و لوازم خانه با انواع قابل اتصال به اينترنت يا خودكار آنها است. (مثل كليد ها و لامپ ها، ترموستات ها و سيستم هاي ايمني هوشمند)

فكر كنيد تازه از سركار آمده و خود را روي مبل رها كرده ايد. تلويزيون روي شبكه ي چهار است و مستندي راجع به زندگي كوآلاها پخش مي شود. كنترل تلويزيون چند قدم با شما فاصله دارد؛ اما چه كسي مي رود اين همه راه را.؟!

تصور كنيد با همان گوشي كه در دستتان است بتوانيد شبكه را عوض كنيد. يا وقتي كسي به اتاقتان مي آيد و چراغ ها را خاموش نكرده مي رود؛ شما با چند كليك در گوشي يا تبلت خود بتوانيد لامپ ها را خاموش كنيد.

به اين مي گويند زندگي رويايي  و اين است خانه هوشمند .

اما دوست عزيز ما در قرن ۲۱ هستيم و اين موارد ديگر رويا نيستند.

در خانه هوشمند سازي تمامي وسايل هوشمند ممكن است و شما ميتوانيد آنرا از طريق اينترنت يا تلفن و پيامك (sms) با يكديگر در ارتباط و تحت كنترل ساكنين خانه، حتي از راه دور هستند.

 

به عنوان مثال،

اگر عزيز سالخورده اي در خانه داريد و بايد به او يادآوري كنيد كه داروهايش را در زماني خاص مصرف نمايد.

ساختمان هوشمند دوست داشتني، طبق برنامه ي زماني كه به او مي دهيد با پخش زنگ هشدار و آلارم كمك مي كند كه از راه دور هم بتوانيد از عزيزانتان مراقبت نماييد.

به جاي آنكه پدربزرگ ها و مادربزرگ ها را به خانه ي سالمندان ببريد، خانه هوشمند تان تقريبا مانند يك پرستار از آنها مراقبت خواهد كرد.

به خاطر داشته باشيد كه سالمندان بيشتر به خانه هوشمند نياز دارند!

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :netware
تاريخ: ۲۶ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۵۵:۰۱

جراحي بيني چيست؟

جراحي بيني يك نوع عمل جراحي براي تغيير شكل بيني مي باشد كه مي توان از آن براي درست كردن ديگر عيب هاي بيني ميتوان بهره برد.

در هنگامي كه شما ميخواهيد جراحي بيني انجام دهيد، جراح بيني شما يك برش از كناره هاي بيني شما اينجا مي كند تا به استخوان و غضروف بيني دسترسي پيدا كند .برش ها اكثر مواقع در داخل بيني زده مي شود بنابراين بعد از عمل جاي برش غير قابل مشاهده است. بر حسب نياز ممكن است پيوند غضروف نيز انجام شود.پس از اينكه جراح استخوان و غضروف بيني را اصلاح كرد ، پوست و بافت بيني بر روي ساختار جديد مي نشيند. البته پوست بيني هم ميتواند تاثير زيادي برعمل بيني داشته باشد و نحوه ي جذب شدن پوست را نيز نبايد ناديده گرفت.در نهايت يك آتل در بيرون بيني گذاشته مي شود تا شكل جديد بيني را تا زمان بهبود پشتيباني كند.

اين عمل مي تواند تحت بيهوشي عمومي يا بيهوشي موضعي انجام شود انتخاب نوع بيهوشي به پيچيدگي جراحي بستگي دارد. اگر شما بيهوشي موضعي را انتخاب كنيد ،بايد آماده باشيد كه صداي كار كردن دكترتان بر روي غضروف و استخوان بيني را بشنويد.

جراحي بيني معمولا به صورت سرپايي انجام مي شود اما گاهي اوقات هم ممكن است بيمار يك شب در بيمارستان يا محل جراحي بستري شود.

دكتر جراح كه عمل بيني را انجام مي دهد معمولا متخصص گوش و حلق بيني يا جراح پلاستيك يا هر دو است .

حتي اگر پيش بهترين جراح بيني در تهران برويد در مرحله اول نميتواند مبلغ دقيق عمل را بگويد و بايد يكبار پيش دكتر رفته و شما را از نزديك ويزيت كند.

براي متوجه شدن هزينه درمان ميتوانيد پس از مراجعه به دكتر و بازديد بيني شما از هزينه عمل بيني مطلع شويد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :netware
تاريخ: ۲۳ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۱۱:۵۹

جراحي يا عمل اسليو معده جزو محبوب ترين جراحي هاي چاقي و يكي از سريع ترين راه هاي درمان چاقي در سراسر دنياست. جراحي اسليو ميتواند نوعي از جراحي چاقي باشد كه در آن كاهش قابل توجه ظرفيت معده و ايجاد يك محدوديت اجباري و فيزيولوژيك در ميزان غذاي مصرفي فرد صورت مي گيرد. در اين نوع جراحي قسمت بيشتري از معده كه بخش قابل ارتجاع آنرا كه باعث ميشود به مغز دستور گرسنگي بدهد را جدا كرده و حذف ميكنند

بيماران بعد از اين عمل جراحي با توجه به كوچك شدن معده و حذف هورمون گرلين، تمايل خود را براي مصرف بيش از حد مواد غذايي از دست ميدهند

همچنين براي اينكه بتوانيد بهترين دكتر جراحي لاغري  رو پيدا كنيد وقت بزاريد و در مورد آنها مطالعه كنيد

اين محدوديت تا آخر عمر با انسان ميماند، معمولا جراحي در همان سال اول اثرات خود را روي بدن نشان ميدهد.

لازم به ذكر است اين جراحي مناسب افراد با اضافه وزن بالا ميباشد و اگر شما اضافه وزن زيادي نداريد بهتر است دنبال راههاي ديگري براي درمان چاقي باشيد

با توجه به اينكه اكثر متقاضيان اين حراجي از هزينه عمل اسليو سوال ميكنند ميتوانم اين موضوع رو مطرح كنم كه هزينه جراحي به چند عامل بستگي دارد :

 • وزن متقاضي
 • دكتر مورد نظر
 • نوع عمل

با توجه به اين سه عامل ميتوانيد هزينه عمل خود را بفهميد

اگر به دنبال بهترين دكتر اسليو هستيد بايد چند ويژگي را مد نظر داشته باشيد:

 • با تجربه باشد
 • متخصص باشد
 • داراي سوابق و عمل هاي موفق باشد

با در نظر گرفتن اين موضوعات ميتوانيد متوجه شويد كه دكتر مورد نظر شما مناسب عمل لاغري هست يا خير

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :netware
تاريخ: ۱۸ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۵۸:۵۰

هوشمند سازي ساختمان : انسان ها به طور متوسط، ۸۰% از عمر خود را در ساختمان هاي مختلف همچون خانه، محل كار، مدرسه، بيمارستان، مركز خريد و غيره مي گذرانند. ساختمان هاي تجاري جلوه اي از سرمايه ي آن كسب و كار هستند و به همين دليل، صاحبين و مديران ساختمان ها هميشه به دنبال روش هاي نوين به منظور افزايش بهره وري، امنيت، ماندگاري و راحتي ساختمان هستند.

ساختمان هايي كه هنوز هوشمند نشده اند، فرقي با ساختمان هاي قرون پيشين ندارند و مانند همان ساختمان ها فقط موارد ضروري مثل پناهگاه، كنترل دما و ايمني را در همان سطح از كارآيي تامين مي كنند.

اويو يكي از اولين شركت هايي است كه تكنولوژي هوشمند سازي خانه و ساختمان را با مقرون به صرفه ترين هزينه ها در ايران بنا نهاد. هوشمند سازي ساختمان پيامدهايي فراتر از ارتقاء كلاس اجتماعي ساكنين دارد. قابليت اين ساختمان را در اينجا بررسي مي كنيم.

ساختمان هوشمند چيست؟

ساختمان هوشمند هر نوع ساختماني است كه از فرآيندهاي اتوماسيون يا خودكار سازي استفاده مي كند تا كارهاي ساختمان مثل تهويه، روشنايي، امنيت و ساير سيستم ها را به طور خودكار كنترل نمايد. يك ساختمان هوشمند با استفاده از هوش مصنوعي، پردازش ابري و اينترنت اشياء، اطلاعات را از محيط جمع آوري و طبق تمايلات و خواسته هاي ساكنين آن ها را پردازش و مديريت مي كند. اين سيستم زيرساختي مانند يك دستيار به مدير ساختمان كمك مي كند تا مصرف انرژي را كاهش دهد، بهره وري ساختمان را بالا ببرد و خطرات تهديد كننده ي ساختمان را به حداقل برساند. و اين يعني مديريت هوشمند ساختمان (BMS).

مزاياي ساختمان هوشمند

عبارت “هوشمند” براي مشتريان و سرمايه گذاران بسيار جذاب است. اما مزاياي ساختمان هوشمند تنها جالب و جذاب بودن نيست. به عبارت ديگر، اين نوع ساختمان ها كلمه ي هوشمند را بيهوده يدك نمي كشند و قابليت هاي آن ها تمايز عمده اي را بين آن ها و ساختمان هاي معمولي ايجاد مي كند كه برخي از اين مزايا را در زير مي خوانيم.

صرفه جويي در هزينه ها و مصرف انرژي

محل زندگي بايد جايي باشد كه ساكنين در آن احساس راحتي، امنيت و آرامش خاطر داشته باشند. امكانات رفاهي مثل آب و برق در حصول اين احساسات نقش بسزايي را ايفا مي كنند اما برخي ساختمان ها در مصرف انرژي اسراف شديدي مي كنند. ساختمان ها بيشترين سهم را در مصرف برق كل كشور دارند. سيستم هوشمند سازي ساختمان به مديران كمك مي كند تا با بهينه سازي مصرف انرژي هايي مثل آب، برق و گاز، هزينه شارژ ساختمان را كاهش داده و از اين طريق، ساكنين را از سكونت در آن ساختمان راضي نگه دارد.

ساختمان هوشمند ياد مي گيرد استفاده از انرژي در ساختمان را بر اساس فاكتورهايي همچون ساعت شبانه روز، دماي بيرون ساختمان و حضور يا عدم حضور افراد در ساختمان تنظيم كند. براي مثال، سيستم تهويه هواي هوشمند در هر زمان ممكن، از هواي بيرون براي خنك كردن داخل ساختمان استفاده مي نمايد، و سيستم روشنايي هوشمند در صورت خالي بودن فضاهاي مشاع ساختمان، لامپ ها را خاموش مي كند.

 

مديريت بهينه ساختمان

مديريت بهينه

ساختمان هوشمند، مديريت و نظارت بر ساختمان را نيز آسان مي كند. عملكرد و سالم بودن سيستم هاي ساختمان را مي توان از هرجاي دنيا و فقط از طريق گوشي هوشمند مديريت كرد. يعني اگر مشكلي در اين سيستم ها به وجود بيايد، يك پيام هشدار به گوشي مدير ساختمان فرستاده مي شود. مثلا اهرم هوشمند شير سيالات، نشتي آب و گاز را تشخيص داده و جريان آب يا گاز را فورا مسدود مي كند تا به ساختمان و ساكنين آن آسيبي نرسد. به علاوه، درصورت نشتي گاز يا آب يك پيام به گوشي مدير ساختان ارسال مي كند تا هرچه سريع تر براي رفع مشكل چاره اي بينديشد.

 

افزايش امنيت ساختمان

افزايش امنيت ساختمان

استفاده از سيستم امنيتي هوشمند مثل سنسور حركتي و دوربين امنيتي باعث مي شود كه سارقين حتي از درب ورودي ساختمان هم نتوانند عبور كنند. اين سيستم اطلاعات را از محيط جمع آوري كرده و اجازه ورود به افراد غريبه در ساعات پرخطر را نمي دهد. در صورتي كه يك شخص قصد ورود غير متعارف به ساختمان را داشته باشد، سيستم امنيتي هوشمند با پخش زنگ هشدار، نگهبان و مدير را از ماجرا باخبر مي كند.

 

ساختمان هاي هوشمند

كدام ساختمان ها را مي توان هوشمند كرد؟

وقتي حرف از هوشمند سازي ساختمان پيش مي آيد، بيشتر افراد تصور مي كنند كه ساختمان آن ها براي هوشمند سازي خيلي قديمي، خيلي كوچك يا خيلي بزرگ است.

اگر اينچنين باشد، پس هيچ ساختماني شايسته ي هوشمند شدن نيست! اما در واقع، نصب تجهيزات هوشمند سازي ساختمان بسيار آسان و قيمت آن ها بسيار مقرون به صرفه است و همين دلايل باعث شده اند تا بتوان تمامي ساختمان ها، اعم از كلنگي، مدرن، در حال ساخت را با هر متراژ تنها در يك روز هوشمند كرد! با خواندن ادامه ي مطلب ببينيد كدام ساختمان بيشترين سود را از هوشمند سازي مي برند.

ساختمان هاي كوچك و متوسط

در گذشته، تنها خانه و ساختمان هاي بسيار بزرگ مي توانستند از مزاياي هوشمند سازي بهره ببرند. اما خوشبختانه با پيشرفت تكنولوژي قوانين اينچنيني از بين رفته اند و امروزه، تركيب سنسورهاي ارزان قيمت هوش مصنوعي، اينترنت اشياء و پردازش ابري در وسايل بي سيم دستيابي به محيط هوشمند حتي در ساختمان هاي كوچك و متوسط را ممكن و آسان كرده است.

 

ساختمان هاي تجاري هوشمند

ساختمان هاي تجاري

احساس راحتي و تجربه اي كه طرفين قرارداد از محيط دارند، تاثير زيادي بر ميزان خريد و فروش در يك محيط تجاري دارد. از طرف ديگر، معمولا واحدهاي تجاري اجاره داده مي شوند و صاحبين مشاغل، مكان هايي را اجاره مي كنند كه نظر مشتري را جلب كند.

در كنار اين ها، جمعيت زيادي از مردم در ساختمان هاي تجاري و ادارات رفت و آمد مي كنند. هوشمند سازي ساختمان هاي تجاري اين فرصت را پديد مي آورد تا ارزش ساختمان و سرويس ها و خدمات ارائه شده در آن افزايش چشمگيري پيدا كند. راهكار هوشمند سازي ادارات و ساختمان هاي تجاري به جذب نيروي مستعد كمك نموده و كنترل و نظارت كامل بر محيط كار را فراهم مي كند.

 

البته كه تمامي ساختمان هاي تجاري شامل محيط هاي صنعتي، رستوران ها و حتي مكان هاي عمومي مثل پاساژ ها را مي توان هوشمند كرد. در اين صورت، مصرف انرژي و هزينه هاي آن كاهش يافته و امنيت در اين مكان ها چندين برابر خواهد شد.

 

جديدترين ساختمان هاي هوشمند

ساختمان هاي تازه ساخت

سيستم هوشمند سازي بي سيم نيازي به سيم كشي مجدد يا تخريب قسمت هايي از ساختمان را ندارد. و به همين دليل، ديگر لازم نيست نگران خراب يا بدنما شدن ساختمان جديد خود باشيد.

ساختمان هاي قديمي

برخي افراد تصور مي كنند كه ساختمان هاي قديمي ارزش هوشمند سازي را ندارند. اما ما كاملا برعكس فكر مي كنيم. با هوشمند كردن ساختمان هاي قديمي مي توان آن ها را از اين رده خارج كرده و برچسب كلنگي را از رويشان برداشت.

تنها ا افزودن چند گجت هوشمند مثل هوشمند سازي سيستم تهويه هوا يا لامپ هوشمند، حال و هواي كلي ساختمان تغيير يافته و ارزش مادي آن چندين برابر بالا مي رود.

 

مشاوره هوشمند سازي

همين حالا براي هوشمند سازي ساختمان خود اقدام كنيد

آنچه در اينجا مطالعه كرديد، تنها بخشي از مزايا و قابليت هاي ساختمان هوشمند بود. تجهيزات هوشمند  اويو و سايل عجيب و غريبي نيستند اما ظاهر ساختمان را به يك محيط پيشرفته و راحت تبديل مي كنند. در اين ساختمان ها، امنيت و آسودگي خاطر ساكنين و اموالشان (مثل اتومبيل) هميشه تامين است و منابع طبيعي به اندازه مصرف مي شود. مي توان گفت كه ساختمان هوشمند، يك ساختمان آينده نگر است.

جهت دريافت مشاوره هوشمند سازي و اطلاعات جامعتر در مورد خدمات ما بر روي لينك كليك كنيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]